O nas

Suwała Studio Bruku to przede wszystkim inżynierowie, którzy dzięki umiejętnościom zawodowym, 10-letniemu doświadczeniu oraz praktycznej znajomości robót ziemnych, drogowych, prac brukarskich i ogólnobudowlanych wykonują z należytą starannością złożone, kilkuetapowe zadania związane z zagospodarowaniem terenu.

Estetyka, rzetelność i terminowość wykonywania zleceń są fundamentem naszej działalności, na którym zbudowaliśmy zaufanie klientów. Posiadamy odpowiednie narzędzia oraz bogate zaplecze sprzętowe. Aby wyjść naprzeciw Państwa wymaganiom podjęliśmy współprace z największymi Polskimi firmami produkującymi i sprzedającymi kostką brukową wszelkiego rodzaju.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, poczynając od stworzenia koncepcji, przez dokonanie wyceny i projektu, aż po kompleksową realizację oraz udzielenie gwarancji. Zadowolenie naszego kontrahenta osiągamy poprzez dbałość o szczegóły każdej fazy zlecenia, fachowość oraz planowe wykonywanie prac, a także pomoc, którą zawsze chętnie służymy.

Nasz zespół

mgr inż. Maciej Suwała

Właściciel

Rocznik ’84, ukończył Budownictwo w zakresie Geotechniki i Budownictwa Specjalnego na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od 10 lat nieprzerwanie związany z branżą drogową jako Kierownik. Interesuje się i cały czas poszerza swoją wiedzę w dziedzinie robót ziemnych i drogowych. Kontaktowy, rzeczowy, konsekwentny a zarazem odnoszący się do wszystkich swoich współpracowników z należytym szacunkiem. W wolnych chwilach ojciec, mąż. Kochający góry i narty, majsterkowanie oraz sprzęt ciężki „złoty człowiek”. Właściciel, w firmie zajmuje się bezpośrednio realizacją, doradztwem technicznym oraz wyceną.

mgr inż. Karolina Marzec-Suwała

Manager

Rocznik ’84, absolwentka kierunku Budownictwo na Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii krakowskiej AGH. Matka, obecnie „żona szefa” z budownictwem powiązana od studiów. Przez szereg lat specjalizowała się w kosztorysowaniu i szacowaniu prac ziemnych wraz z doborem odpowiednich rozwiązań technicznych oraz optymalizacją kosztową inwestycji w budownictwie drogowym. Kobieta do zadań specjalnych, dla której nie ma rzeczy niemożliwych 🙂 Uwielbia gotować, rekreacyjną jazdę na rowerze oraz góry. W Suwała Studio Bruku zajmuje się szeroko rozumianym zarządzaniem, doradztwem, wyceną, realizacją.

Suwała Team

Pracownicy

Suwała Team to więcej niż zespół, to podstawa naszego sukcesu. Jako firma wyznajemy zasadę, że najważniejsi są ludzie, ponieważ to oni stanowią najcenniejszą wartość. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z dużym doświadczeniem, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu i rzetelności pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.